Beijing Zhuoaoshipeng Technology Co., Ltd. service@cnzasp.com 86-138-10893981
Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: ZASP
Certification: CE ISO IWA14-1 PAS68
Model Number: SF302-1000
Document: Removable Bollard- K4-Milit...-L.pdf
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1
Packaging Details: Cartoon Package
Delivery Time: 5 working days
Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Supply Ability: 1000 pcs/day
Bollard Diameteer: |
219±2mm |
Height Above Ground: |
1000±3mm |
Depth: |
200mm |
Bollard Material: |
Q345 Steel |
Basement Material: |
Q235 Steel |
Color: |
Yellow, Or Other RAL Color |
Surface Treatment: |
Hot-dip Galvanized And Powder Coated |
Bollard Diameteer: |
219±2mm |
Height Above Ground: |
1000±3mm |
Depth: |
200mm |
Bollard Material: |
Q345 Steel |
Basement Material: |
Q235 Steel |
Color: |
Yellow, Or Other RAL Color |
Surface Treatment: |
Hot-dip Galvanized And Powder Coated |
| Specification | Details |
|---|---|
| Bollard Diameter | 219±2mm |
| Height Above Ground | 1000±3mm |
| Depth | 200mm |
| Bollard Material | Q345 Steel |
| Basement Material | Q235 Steel |
| Color | Yellow, or other RAL color |
| Surface Treatment | Hot-dip galvanized and powder coated |