Beijing Zhuoaoshipeng Technology Co., Ltd. service@cnzasp.com 86-138-10893981
Product Details
Brand Name: ZASP
Certification: IWA 14-1, PAS 68, ISO 22343-1, GA/T 1343-2016
Model Number: HA102
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1000 Pieces Per Month
Packaging Details: Wooden Casters
Payment Terms: TT
Packing: |
Wooden Case |
Surfacetreatment: |
Polished / Brushed |
Communication Protocol: |
RS485 |
Port: |
Tianjin Port |
Power Supply: |
Electric |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Control Method: |
Remote Control |
Packing: |
Wooden Case |
Surfacetreatment: |
Polished / Brushed |
Communication Protocol: |
RS485 |
Port: |
Tianjin Port |
Power Supply: |
Electric |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Control Method: |
Remote Control |
| Power Consumption | 300W |
| Overheating Protection | +120℃ |
| Height Above Ground | 1000mm ±3mm |
| Control Method | Remote Control |
| Cylinder Diameter | 273mm ±2mm |
| Operating Temperature | -40°C to +70°C |
| Material | Stainless Steel |
| Surface Treatment | Polished / Brushed |
| Packing | Wooden Case |