Beijing Zhuoaoshipeng Technology Co., Ltd. service@cnzasp.com 86-138-10893981
Product Details
Brand Name: ZASP
Certification: IWA 14-1, PAS 68, ISO 22343-1, GA/T 1343-2016
Model Number: HA102
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1000 Pieces Per Month
Packaging Details: Wooden Casters
Payment Terms: TT
Packing: |
Wooden Case |
Power Consumption: |
300W |
Intercept Width: |
3m~8m |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Control Method: |
Remote Control |
Weatherresistance: |
Waterproof And Dustproof (IP68) |
Port: |
Tianjin Port |
Material: |
Stainless Steel |
Packing: |
Wooden Case |
Power Consumption: |
300W |
Intercept Width: |
3m~8m |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Control Method: |
Remote Control |
Weatherresistance: |
Waterproof And Dustproof (IP68) |
Port: |
Tianjin Port |
Material: |
Stainless Steel |
| Power Supply | Electric |
| Communication Protocol | RS485 |
| Port | Tianjin Port |
| Power Consumption | 300W |
| Weather Resistance | Waterproof And Dustproof (IP68) |
| Operating Temperature | -40°C To +70°C |
| Cylinder Diameter | 273mm ± 2mm |
| Overheating Protection | +120℃ |
| Intercept Width | 3m ~ 8m |
| Control Method | Remote Control |