Beijing Zhuoaoshipeng Technology Co., Ltd. service@cnzasp.com 86-138-10893981
Product Details
Brand Name: ZASP
Certification: IWA 14-1, PAS 68, ISO 22343-1, GA/T 1343-2016
Model Number: HA102
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1000 Pieces Per Month
Packaging Details: Wooden Casters
Payment Terms: TT
Port: |
Tianjin Port |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Surfacetreatment: |
Polished / Brushed |
Operatingtemperature: |
-40°C To +70°C |
Power Supply: |
Electric |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Power Consumption: |
300W |
Communication Protocol: |
RS485 |
Port: |
Tianjin Port |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Surfacetreatment: |
Polished / Brushed |
Operatingtemperature: |
-40°C To +70°C |
Power Supply: |
Electric |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Power Consumption: |
300W |
Communication Protocol: |
RS485 |
| Power Consumption | 300W |
| Reflective Strip | 3m, Optional Color |
| Communication Protocol | RS485 |
| Overheating Protection | +120℃ |
| Height Above Ground | 1000mm±3mm |
| Operating Temperature | -40°C To +70°C |
| Weather Resistance | Waterproof And Dustproof (IP68) |
| Cylinder Diameter | 273mm±2mm |
| Port | Tianjin Port |
| Intercept Width | 3m~8m |