Beijing Zhuoaoshipeng Technology Co., Ltd. service@cnzasp.com 86-138-10893981
Product Details
Brand Name: ZASP
Certification: IWA 14-1, PAS 68, ISO 22343-1, GA/T 1343-2016
Model Number: HA102
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1000 Pieces Per Month
Packaging Details: Wooden Casters
Payment Terms: TT
Power Consumption: |
300W |
Weatherresistance: |
Waterproof And Dustproof (IP68) |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Port: |
Tianjin Port |
Overheating Protection: |
+120℃ |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Cylinder Diameter: |
273mm±2mm |
Communication Protocol: |
RS485 |
Power Consumption: |
300W |
Weatherresistance: |
Waterproof And Dustproof (IP68) |
Height Above Ground: |
1000mm±3mm |
Port: |
Tianjin Port |
Overheating Protection: |
+120℃ |
Reflective Strip: |
3m, Optional Color |
Cylinder Diameter: |
273mm±2mm |
Communication Protocol: |
RS485 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Power Consumption | 300W |
| Operating Temperature | -40°C to +70°C |
| Material | Stainless Steel |
| Intercept Width | 3m~8m |
| Power Supply | Electric |
| Communication Protocol | RS485 |
| Control Method | Remote Control |
| Weather Resistance | IP68 (Waterproof and Dustproof) |